Splav rieky Orava

Päťkilometrová vyhliadková plavba plťou začína v obci Horná Lehota a končí v Oravskom Podzámku. Počas hodinovej plavby sa budete môcť kochať nádhernou oravskou prírodou, najväčším lákadlom pre návštevníkov však nepochybne je výhľad na majestátny Oravský hrad. Súčasťou plavby je výklad o histórii pltníctva na Orave, ak však budete mať záujem, môžete si objednať aj časové vstupenky na prehliadku Oravského hradu, ktoré sú naviazané na splav.

Plavbu plťou môžete podniknúť počas letnej sezóny v mesiacoch júl-august denne od 9.00 do 17.00 alebo počas mesiacov máj-október prostredníctvom objednávok aj priamo na hotelovej recepcii.

Ak ste za atrakciou pricestovali autom, nemusíte sa ničoho obávať. Turistov parkujúcich v Oravskom Podzámku totiž pltníci svojím autom vyvezú na štart do Hornej Lehoty a naopak, ak zaparkujete v Hornej Lehote, po skončení splavu vás do nej opäť dovezú.

Paintball

Adrenalínový zážitok, ktorý vám precvičí vae zmysly a schopnosti. Zocelí váš kolektív. Vcíťte sa do pocitov vojakov, ktorí si chránia holý život. Zažite aspoň pár hodín v ich koži.

V ponuke je 14 herných kompletov (po dohode je možnosť zaobstarať viac kusov). Rezervácie vám doporučujeme urobiť vopred cez hotelovú recepciu.

Jazda tankom

Návštevníci nášho regiónu môžu získať neopakovateľné zážitky na tankodrome v Podbieli. Klienti dostanú krátku inštruktáž o tom, ako si adrenalínovú jazdu vychutnať bez nehody. Tank vedie sám majiteľ. Dĺžka trate sú 3 km.

Lanové centrum Zuberec

Chcete sa cítiť voľný ako ktorékoľvek zviera z džungle? Čo tak, stať sa aspoň na čas opicou, ktorá môže preskakovať zo stromu na strom a zažívať nadšenie z voľného pohybu?

Ale pozor nebude to také jednoduché ako sa na prvý pohľad zdá. Aj na opice čakajú v korunách stromov rôzne prekážky, ktoré musia prekonávať. Tak príďte vyskúšať či ich aj vy zvládnete a dostanete sa do cieľa.

Prekážky sú umiestnené v korunách stromov vo výške 3 – 7 m. a celková dĺžka trate je 466 metrov. Ak si však netrúfate na celú trasu, môžete si ju skrátiť na dvoch stanovištiach. Na 1. stanovišti môžete vynechať 5 najťažších prekážok. Na druhom stanovišti si môžete vybrať z dvoch druhov lanoviek. 1. kratšia (50 m) lanovka vás nasmeruje na kratšiu trasu, 2. dlhšia (75 m ) lanovka vás nasmeruje na dlhšiu trasu.

Z bezpečnostných dôvodov sa môžu po trati pohybovať iba osoby nad 150 cm alebo menšie v sprievode 2 dospelých osôb. Viac informácií na recepcii alebo www.lanovadraha.sk

Ubytovanie na Orave

Rezervujte si svoj pobyt telefonicky na +421 911 655 955 alebo online prostredníctvom rezervačného formulára.Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon image/svg+xml
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon image/svg+xml