Fínska sauna

Kúpeľ v horúcom a suchom vzduchu (teplota 60° – 90°C, ale s nízkou vlhkosťou 10-30%). Teplota vzduchu v saune je typicky rozložená podľa výšky jednotlivých stupňov lavíc (pri podlahe je najnižšia – cca 40°C, pri strope najvyššia – až 110°C). Pot sa dobre odparuje, čo organizmus účinne ochladzuje.

Neoddeliteľnou súčasťou saunovania je následné ochladenie studenou vodou (sprchovanie, plávanie). Tento cyklus Vám odporúčame opakovať 2-3krát a dokončiť ho relaxáciou na lehátkach alebo prechádzaním. Sauna podporuje otužovanie a je vhodnou prevenciou proti chorobám z nachladnutia, priaznivo ovplyvňuje funkčné cirkulačné poruchy, ľahké reumatické ochorenia a niektoré alergické choroby.

Odporúčané časy: 20min saunovania, 5min ochladzovania, 10min saunovania, 5min ochladzovania, záverečný odpočinok po saunovaní 60min.

Hosťom počas saunovania ponúkame malé osvieženie.

Welness cvičenie

Prihláste sa na náš wellness program a príďte zrelaxovať svoje telo ľahkým cvičením, saunovaním a uvoľnením v bazéne. Doprajte svojmu telu obnovu cez špeciálne saunovacie soli a saunovací med.

Sauna s príjemnou aromaterapiou, osviežujúci bazén, strečingové – aerobikové cvičenia, ktoré Vám pomôžu prekonať únavu a dodať Vám elán do ďalších dní. Súčasťou wellness programu je aj vitamínové osviežujúce prekvapenie. Wellness program ponúkame na objednávku (min. 5 osôb).

 

Masáže

K dokonalému relaxu a oddychu zabezpečíme na požiadanie pre ubytovaných hostí masérske služby priamo v hoteli (čiastková a celková klasická, reflexná a banková masáž).

 

Ubytovanie v Tatrách s Wellnessom

Rezervujte si svoje ubytovanie prostredníctvom kontaktného formulára, alebo telefonicky na +421 911 655 955.

Rezervačný formulár

Vyplňte rezervačný formulár a my Vás obratom budeme kontaktovať ohľadom možností ubytovania vo Vami zvolenom termíne.

 

Dátum príchodu:

Dátum odchodu:


Fotogaléria


Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon image/svg+xml
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon image/svg+xml