Termálne kúpalisko Bešeňová - GinoParadise Bešeňová

Termálne kúpalisko v Bešeňovej - GinoParadise Bešeňová patrí medzi obľúbené ciele našich hostí. Termálne kúpalisko patrí medzi najmodernejšie termálne kúpaliská v Európe. Má vybudovanú veľkú adrenalínovú zónu s tobogánmi, bazénom s umelými vlnami a veľkým detským bazénom s množstvom zábavy pre deti.

Najobľúbenejšou časťou termálneho kúpaliska v Bešeňovej sú vonkajšie bazény s geotermálnou vodou až do teploty 40°C. V areáli môžete navštíviť tiež wellness svet s niekoľkými saunami a vírivými jacuzzi.

Termálne kúpalisko Oravice - Meander Aquapark Termálne kúpalisko Bešeňová - GinoParadise Aquapark Termálne kúpalisko Bešeňová - GinoParadise Aquapark Termálne kúpalisko Bešeňová - GinoParadise Aquapark

Termálne kúpalisko GinoParadise Bešeňová je od hotela Julianin dvor vzdialené približne 30km. Viac informácií o termálnom kúpalisku GinoParadise Bešeňová nájdete na www.ginoparadise.skUbytovanie - termálne kúpalisko Bešeňová - GinoParadise Bešeňová

Rezervujte si svoj pobyt emailom na habovka@julianindvor.sk , telefonicky na +421 911 655 955 alebo online prostredníctvom rezervačného formulára: