v hoteli Julianin dvor sme strávili celý týždeň, boli sme veľmi spokojní s ubytovaním aj so službami hotela. Okolie hotela je nádherne upravené a personál hotela veľmi milí, Ďakujeme za príjemné chvíle,ktoré sme mohli u Vás v hoteli stráviť. Určite sa ešte vrátime.

rodina Chudá


Rodina Chudá, júl 2019

UŽ 2 roky sme v lete rezervovali celý hotel pre nás , naše rodiny a najlepších priateľov a vždy sa tam radi vraciame tak isto aj teraz leto 2019 sa už nevieme dočkať pobytu vrelo odporúčame Vynikajúci personál , skvelá kuchyňa , krásny hotel ešte krajšie okolie hotela jazierka skalky a trávnik ako koberec A ešte raz TOP PERSONÁL a manažérka hotela na 1*****

 

Ján Šinský manažér hudobnéj skupiny KTM


Hudobná skupina KTM, máj 2019


rod. Tekulová a priatelia

Świetny hotel, wspaniała obsługa, bardzo smaczna kuchnia, idealny na rodzinny wypad w Tatry Zachodnie 😉 Atmosfera bardzo rodzinna 😉 Polecam!!!!!


Wojciech, apríl 2015

Výborný hotel na skvelom a krásnom mieste. Všetko je tu tak ako je v ponuke hotela. Žiadne zavádzanie zákazníka. jednoducho skvelé miesto na oddych.


Ľubomír, marec 2015

Prožili jsme zde pěkný týden, milý a vstřícný personál, stravování velmi dobré. Možnost lyžování a koupání v termálních lázních. Pěkný zážitek večerní prohlidky s programem v Zuberci skanzenu . Všechno doporučujeme!


Oldřich, február 2015

Very helpful and friendly staff specially one of the waitress a girl, breakfast was very good . Hotel has nice warm decoration, surely we come back again.


Wieslav, február 2015

Ochota personál na jedničku jjídlo také a i hotel sam.


Jan, december 2014

Prodloužený víkend v pěkném prostředí hotelového zázemí a ochotného personálu. Se vším jsme byli spokojeni, služby, jídlo, ubytování i doporučení paní recepční.Ocenili jsme s manželkou pohodu v hotelu, pěkné okolí a profesionální přístup zaměstnanců.


Miloš, október 2014

Bola som mimoriadne prekvapená, potešená nádherným okolím samotného hotela a taktiež ubytovanie, strava hriešne dobrá ,ochota personálu je na veľmi vysokej úrovni. Hotel pôsobí na mňa exkluzívne a súčasne dýcha atmosférou domova.Ďakujem, síce iba 2 noci, ale naozaj krásny pracovný pobyt.

 


Ivica, október 2014

Z celého srdce děkujeme za skvělý pobyt celému personálu, včetně paní vedoucí. S takovou ochotou a milým vstřícným jednáním jsme se ještě nesetkali.Přejeme Vám všem pevné zdraví a samé štěstí.


Grohmannovi, september 2014

Podle přísloví: „ Do třetice všeho dobrého !“ Pokud nám zdravotní stav dovolí, přijedeme zas. Jste tady všichni jako naše rodina. Patří Vám velký dík za ochotu i dobré jídlo. Krásné hory okolo i pohled na ovečky nám dávalo velkou energii do dalšího života. Přejeme všem hodně a hodně zdraví.


Ještě jednou děkují Výstrkovi a Mičkovi z Opavska, september 2014

„Jsme tu opět po roce a již v září máme Vánoce, Na „Julianinom dvore“ dobře je, kdo chce si to užije, bazén, sauna, turistika…rychle to zde utíká. Personál zde milý je a pěkne nás rozmazluje, i Kuchaři se snaží a výborně nám vaří. Přejeme do dalších let, ať se Vám daří.“


Babky turistky z Ostravy – Alena a Helena (stále v pohybu), leto 2014

Pekné prostredie, dobrá strava, veľmi ochotný a ústretový personál, štýlové zariadenie hotela, s naším pobytom sme boli maximálne spokojní 🙂 doporučujeme navštíviť.


Jozef, zima 2014

Veľmi rád a objektívne by som vyzdvihol predovšetkým milý a profesionálny personál hotela, perfektnú, nadpriemernú čistotu, dobrý výber jedál, veľmi dobrú vybavenosť, skrátka ukážkový príklad pre celé Slovensko v oblasti turizmu. Boli sme nadpriemerne spokojní a určite sa tu vrátime s priateľmi aj na budúci rok. Klobúk dole!


Juraj, zima 2014

Nádherne zariadený hotel v kľudnom prostredí za dedinou s výbornou kuchyňou a blízkosťou lyžiarskych areálov.


hostia z Bratislavy, zima 2014

Bardzo, ale to bardzo uczynny personel. Słowa uznania za uczciwość i profesjonalizm.


hostia z Poľska, zima 2014

Doskonały hotel, sympatyczna obsługa, świetna restauracja, bardzo dobra cena.


hostia z Poľska, jeseň 2013

Napíšte nám ako ste boli spokojní s našimi službamiSvg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon image/svg+xml
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon image/svg+xml