Wellness cvičenie

Prihláste sa na náš wellness program a príďte zrelaxovať svoje telo ľahkým cvičením, saunovaním a uvoľnením v bazéne. Doprajte svojmu telu obnovu cez špeciálne saunovacie soli a saunovací med.

Sauna s príjemnou aromaterapiou, osviežujúci bazén, strečingové - aerobikové cvičenia, ktoré Vám pomôžu prekonať únavu a dodať Vám elán do ďalších dní. Súčasťou wellness programu je aj vitamínové osviežujúce prekvapenie. Wellness program ponúkame na objednávku (min. 5 osôb).Masáže

K dokonalému relaxu a oddychu zabezpečíme na požiadanie pre ubytovaných hostí masérske služby priamo v hoteli (čiastková a celková klasická, reflexná a banková masáž).Fínska sauna

Kúpeľ v horucom a suchom vzduchu (teplota 60° - 90°C, ale s nízkou vlhkosťou 10-30%). Teplota vzduchu v saune je typicky rozložená podľa výšky jednotlivých stupňov lavíc (pri podlahe je najnižšia - cca 40°C, pri strope najvyššia - až 110°C). Pot sa dobre odparuje, čo organizmus účinne ochladzuje.

Wellness v Tatrách Wellness v Tatrách

Neoddeliteľnou súčasťou saunovania je následné ochladenie studenou vodou (sprchovanie, plávanie). Tento cyklus Vám odporúčame opakovať 2-3krát a dokončiť ho relaxáciou na lehátkach alebo prechádzaním. Sauna podporuje otužovanie a je vhodnou prevencou proti chorobám z nachladnutia, priaznivo ovplyvňuje funkčné cirkulačné poruchy, ľahké reumatické ochorenia a niektoré alergické choroby.

Odporúčané časy: 20min saunovania, 5min ochladzovania, 10min saunovania, 5min ochladzovania, záverečný odpočinok po saunovaní 60min.

Hosťom počas saunovania ponúkame malé osvieženie.Ubytovanie s Wellnessom

Rezervujte si svoje ubytovanie emailom na habovka@julianindvor.sk , telefonicky na +421 911 655 955 alebo online prostredníctvom rezervačného formulára: